Organisatie

Het team van het Friendship Sports Centre bestaat uit:

Etienne Spee, Algemeen Directeur – e.spee@friendshipsc.nl

Hoofdfunctie: Algemeen directeur Friendship Sports Centre

Nevenfuncties: Eigenaar PCC (Professional Company Promotions), Eigenaar E.P.R. Spee Beheer BV & mede-eigenaar Amstelborgh/Borchland

Yvonne Wayper, Officemanager, HR & Vertrouwenspersoon/Integriteitsfunctionarisy.wayper@friendshipsc.nl

Sjoukje Huisman, Financiëns.huisman@friendshipsc.nl / administratie@friendshipsc.nl

Els Bijl, Senior Beleidsmedewerker Sport & Operationele Zakene.bijl@friendshipsc.nl

Chiara Spee, Evenementen – c.spee@friendshipsc.nl / evenementen@friendshipsc.nl

Margriet de Ruiter-Zegers, PR, Marketing en Communicatie

Sander van Venetiën, Facilitair Medewerkers.vanvenetien@friendshipsc.nl / facilitair@friendshipsc.nl

Monique Hogenhuis, Facilitair Medewerkerm.hogenhuis@friendshipsc.nl / facilitair@friendshipsc.nl

Arjan Koning, Facilitair Medewerkera.koning@friendshipsc.nl / facilitair@friendshipsc.nl

Milton Kanteman, Floor Managerm.kanteman@friendshipsc.nl

Ina van Olffen, Floor

Delia van Olffen, Floor

Oxana Krasovskaya, Floor

Peter Bak, Chef Kokhoreca@friendshipsc.nl

Marcel Teiwes, Chef Kokhoreca@friendshipsc.nl

Renate Tuijn, begeleider Friends at Workfriendsatwork@friendshipsc.nl

Ramona Moorman, begeleider Friends at Workr.moorman@friendshipsc.nlfriendsatwork@friendshipsc.nl

Kirsten Jonker, begeleider Friends at Workfriendsatwork@friendshipsc.nl


Bestuur Friendship Sports Centre

De heer J. Rengers, Voorzitter

Hoofdfunctie: Adviseur JR Organisatieadviesbureau

Nevenfuncties: Voorzitter Friendship Sports Centre & Voorzitter JR Fonds

De heer H. Menks, Penningmeester

Hoofdfunctie: Accountant MKB bij Staelmeesters

Nevenfuncties: Penningmeester Friendship Sports Centre & Penningmeester Mixed Hockeyclub de Kikkers

De heer C. Cevat, Secretaris

Hoofdfunctie: Business Expert Hypotheken bij ABN AMRO

Nevenfunctie: Secretaris Friendship Sports Centre


Bedrijfsmatige informatie

Handelsnaam: Stichting Friendship Sports Centre

Adres: Beemsterstraat 652, 1027 ED Amsterdam

Telefoon: 020 333 1234

E-mail: info@friendshipsc.nl

IBAN: NL38RABO0140582150

KVK: 34152839

BTW: NL811941723B01


Statuten: klik hier

Klachtenprocedure: klik hier

Personeelsregelingen 2021: klik hier

Meldpunt integriteit: Yvonne Wayper (y.wayper@friendshipsc.nl/ 06 43926526). De vertrouwenspersoon staat de melder bij en bespreekt de vervolgstappen.

Gedragsregels/gedragscode/meldpunt en meldingsprocedure integriteit FSC: klik hier

Gedragscode en integriteitsbeleid bestuur FSC: klik hier

Bestuur- en directiereglement FSC: klik hier

Jaarrekening 2021: klik hier

Thematische Toets (CBF): klik hier + Begeleidende brief: klik hier

Jaarplan 2022 / Activiteitenverslag 2021: klik hier

Meerjarenplan 2021 – 2023: klik hier

Meerjarenbegroting 2021 – 2023: klik hier

Privacy statement (AVG): klik hier

Gedragscode Werving Fondsen: klik hier