Organisatie

Het Friendship Sports Centre bestaat uit:

Etienne Spee, Algemeen Directeur – e.spee@friendshipsc.nl

Yvonne Wayper, Officemanager – y.wayper@friendshipsc.nl

Anja van der Voort, Financiën – a.vandervoort@friendshipsc.nl

Marije Meijer, Marketing & Communicatie – m.meijer@friendshipsc.nl

Els Bijl, Senior Beleidsmedewerker Sport & Operationele Zaken – e.bijl@friendshipsc.nl

Chanti Janssen, Fondsenwerving & Evenementen – c.janssen@friendshipsc.nl

Noushka Pluijlaar, Fondsenwerving & Evenementen – n.pluijlaar@friendshipsc.nl

Dirk Ruedisulj, Facility Manager – d.ruedisulj@friendshipsc.nl

Milton Kanteman, Floor Manager – m.kanteman@friendshipsc.nl

Sander van Venetiën, Operationeel Medewerker – facilitair@friendshipsc.nl

Peter Bak, Chef Kok – horeca@friendshipsc.nl

 

Bestuur Friendship Sports Centre:

De heer D. BrouwerBestuursvoorzitter

De heer J. RengersBestuurslid Commerciële Zaken

De heer J. van der SchansBestuurslid Secretariële Zaken

De heer H. Menks: Penningmeester

Bedrijfsmatige informatie:

Handelsnaam: Stichting Friendship Sports Centre

Adres: Beemsterstraat 652, 1027 ED Amsterdam

Telefoon: 020 333 1234, email: info@friendshipsc.nl

IBAN: NL38RABO0140582150

KVK: 34152839

BTW: NL811941723B01