Organisatie

Het team van het Friendship Sports Centre bestaat uit:

Etienne Spee, Algemeen Directeur – e.spee@friendshipsc.nl

Yvonne Wayper, Officemanager – y.wayper@friendshipsc.nl

Anja van der Voort, Financiën – a.vandervoort@friendshipsc.nl

Els Bijl, Senior Beleidsmedewerker Sport & Operationele Zaken – e.bijl@friendshipsc.nl

Noushka Pluijlaar, Evenementen – evenementen@friendshipsc.nl

Bloeme van KesselEvenementen – b.vankessel@friendshipsc.nl

Margriet de Ruiter-Zegers, PR, Marketing en Communicatie – m.zegers@friendshipsc.nl

Eva van Glasenap, PR, Marketing en Communicatie – e.vanglasenap@friendshipsc.nl

Michael SudmeijerEvenementen & Facilitaire Zaken – m.sudmeijer@friendshipsc.nl

Robin Verrier, Medewerker Facilitaire Zaken 

Dirk Ruedisulj, Facility Manager – d.ruedisulj@friendshipsc.nl

Milton Kanteman, Floor Manager – m.kanteman@friendshipsc.nl

Sander van Venetiën, Operationeel Medewerker – facilitair@friendshipsc.nl

Peter Bak, Chef Kok – horeca@friendshipsc.nl

Renate Tuijn, begeleider Friends at Work

Femke Swetter, begeleider Friends at Work

Nicole Traa, Special Friends – n.traa@friendshipsc.nl

 

Bestuur Friendship Sports Centre:

De heer J. RengersVoorzitter

Nevenfuncties: Directeur JR Organisatieadviesbureau te Alphen aan den Rijn & Voorzitter Bestuur JR Fonds te Utrecht

De heer H. Menks: Penningmeester

Nevenfuncties: Penningmeester Mixed Hockeyclub de Kikkers

De heer C. Cevat: Secretaris

Nevenfuncties: –

 

Bedrijfsmatige informatie:

Handelsnaam: Stichting Friendship Sports Centre

Adres: Beemsterstraat 652, 1027 ED Amsterdam

Telefoon: 020 333 1234, email: info@friendshipsc.nl

IBAN: NL38RABO0140582150

KVK: 34152839

BTW: NL811941723B01

 

Statuten: klik hier

Klachtenprocedure: klik hier

Personeelsregelingen 2018: klik hier

Jaarplan 2018: klik hier

Meerjarenplan 2018 – 2020: klik hier